Joanna Wojciechowska

Projektant/właściciel

Nazywam się Joanna Wojciechowska. Jestem projektantem wnętrz. Od lat pasjonują mnie wnętrza piękne i ponadczasowe, które są nie tylko ciekawie i gustownie urządzone, ale przede wszystkim funkcjonalne,bezpieczne i oddające osobowość mieszkańców. Pracując ze swoimi klientami zwracam szczególną uwagę na ich codzienne i niecodzienne potrzeby, aby dopasować projekt wnętrza bezpośrednio do upodobań, stylu życia i przyzwyczajeń inwestorów. Pracuję z inwestorami od momentu tworzenia koncepcji projektowej po wdrożenie projektu i nadzór nad jego realizacją, co daje  gwarancję bezpieczeństwa i poczucie komfortu, że nowo powstający dom jest dobrze zaopiekowany, a projekt zostanie zrealizowany zgodnie z założeniami.

Moją drugą pasją jest architektura współczesna, zwłaszcza ta, która szanuje środowisko, dlatego wciąż uczę się jak tworzyć, aby oddawać naturze to, co zabieramy zajmując coraz więcej przestrzeni na ziemi.
Piszę teksty, szkolę osoby chcące zgłębić tajniki samodzielnego projektowania wnętrz, a wolne chwile spędzam z książką, słuchając muzyki lub spędzając czas z moją wspaniałą rodziną.

Jestem ciekawa świata i ludzi, umiem słuchać i jestem otwarta na potrzeby moich klientów. Inspiruje mnie świat i jego różnorodność. Cieszę się bardzo gdy w pracowni powstają ciekawe i funkcjonalne projekty, a jeszcze większą satysfakcję daje mi patrzenie na ich realizację oraz radość na twarzy inwestorów, gdy odbierają swoje gotowe mieszkania.

 

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Joanna Wojciechowska

 

Praktycznie w każdym wnętrzu…